side-area-logo
Renginiai ir pokyliai

Ten, kur istorija susilieja su prabanga. Sėkmingam ir įsimintinam Jūsų renginiui

Patalpų išdėstymas
Nuo pat „Stiklių“ įsikūrimo čia vyko daug svarbių renginių: Sąjūdžio narių susiėjimai, garbingi Lietuvos prezidentų priėmimai, iškilmingos vakarienės. Čia organizuojamos meno parodos, įvairių naujovių pristatymai, kultūriniai renginiai, puošnūs karnavalai ir vakarėliai.
„Stikliuose“ rengiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai, šeimos šventės. Klientams siūloma daugybė valgiaraščio variantų – nuo vieno kąsnio sumuštinių ir pagrindinių patiekalų iki desertų. Siūlomos ir someljė bei floristų paslaugos, kad šventė būtų nuostabi ir nepakartojama.
Vestuviu lankstinukas - outside 2017-10-17 fixed
Renginių erdvės
Terasos
Konferencijų erdvės
Restoranas
Dream Bar

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, garsiojo viešbučio „Stikliai“ pastate įsikūręs kokteilių ir cigarų klubas, kuriame svečiai gali mėgautis išskirtiniais gėrimais bei cigarų kambariu. Elegantiškas baro dekoras, platus įvairių kokteilių ir vynų asortimentas, barmenų šou, prabangūs gurmaniški užkandžiai ir karšti patiekalai, malonus svečių šurmulys – kartu sudaro harmoningą, jaukią ir šiltą atmosferą Jūsų šventei.

Stilinga vieta-stilingam įmonės renginiui ar vakarėliui, pristatymams, gimtadieniams, šokiams ar dūzgėms po vakarienės restorane. Tai vieta, kuri turi plačius įėjimus iš restorano į barą – tad erdvės gali susijungti ir dideliam įspūdingam vakarui. Mes pasiruošę padėti įgyvendinti Jūsų idėjas!

Pasiūlymas Jums:
 • Dream bar privačiai tik Jums
 •  Profesionalų ir įspūdingą barmenų aptarnavimą
 • Privatų kambarį su cigarų pasirinkimu
 • Privatų kambarį su cigarų pasirinkimu
 • Gurmaniškus patiekalus
 • DJ linksmybėms užtikrinti

Pasiūlymo kainos (gardūs užkandžiai ir gėrimai į pasiūlymą įskaičiuoti)

Laukiame Jūsų!

Dream Bar
Stiklių g. 9/Gaono g. 7, Vilnius
+370 6 15 22 317
restaurant@stikliaihotel.lt
www.facebook.com/DreamBaras/

Sėdimų vietų skaičius:

Cigarų kambaryje- iki 15 svečių
Salėje – 30 svečių
Visas baras talpina 75 svečių

Glory Bar by Stikliai

Vilniaus senamiestyje prie Filharmonijos įsikūręs Glory bar naktinis baras duris atvėrė 2013 metų rugsėjo mėnesį. Tai– nedidelis, tačiau labai jaukus baras, kurio interjeru rūpinosi prancūzų dizaineriai. Jų pagrindinė užduotis ir buvo sukurti vietą, kur susirinkę žmonės galėtų atsipalaiduoti, pasilinksminti ir gerai praleisti vakarą kviečiamų draugų būryje. Didelis dėmesys buvo kreiptas į dažniausią naktinių barų minusą – kad įsibėgėjus vakarui būtų įmanoma susikalbėti.

Jei ieškote kur įdomiai, prabangiai ir neįpareigojančiai atšvęsti įmonės renginį ar vakarėlį, pristatymą, gimtadienį ar kitą Jus džiuginančią šventę – Glory bar pasiruošęs padėti įgyvendinti Jūsų troškimus!

Pasiūlymas Jums:
 • Glory bar privačiai tik Jums
 • Profesionalų aptarnavimą
 • Platų gėrimų asortimentą
 • Gardžius užkandžius ir patiekalus
 • DJ paslaugas (jei pageidaujate)
 • Bare įdiegtą audio sistemą

Pasiūlymo kainos (gardūs užkandžiai ir gėrimai į pasiūlymą įskaičiuoti)

Laukiame Jūsų!

GLORY BAR
Aušros vartų g. 5, Vilnius
+370 6 18 06 408
Gloryvilnius@gmail.com

www.facebook.com/glorybarbystikliai/

Sėdimų vietų skaičius:

Sėdimų vietų skaičius – 40
Baras talpina iki 100 svečių

Pobūvių aptarnavimas
Įvairioms progoms, vestuvėms, Kalėdoms ar Velykoms, gimtadieniams ar įmonių šventėms, mes galime jums paruošti puikius mėsos ir žuvies patiekalus bei įvairiausius desertus ir skanėstus. Patiekalus pagaminsime Jūsų nurodytu laiku, Jūs juos galėsite atsiimti kavinėje “Ponių laimė”.
Planuojate renginį?

Susisiekite